Miracle Eyes Nedir?articleright

İngiliz bilim adamlarının buluşu!

Miracle Eyes Uzman Dermatolog Dr. Brent Schillinger tarafından göz çevresi için geliştirilen bir yöntemdir. Mikroteknolojik bir yapıya sahiptir ve tüm gücünü bundan almaktadır. İngiltere’de geliştirilen bir yöntem olmasına rağmen Türkiye’de de büyük ilgi görerek kitlelerin beğenisini kazanmıştır.

Miracle Eyes’ın sırrı “iyontoforez”de bu küçük enerji hücreleri, hidrojelin deriye aktarılmasını sağlayan mikro akımlar oluşturur ve bu sayede göz çevresinde yüksek düzeyde etkinlik sağlar. Miracle Eyes’dan maksimum etkiyi alabilmek için göz çevrenize doğru bir şekilde uygulamanız yeterli olacaktır.

Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanımı ile yaşlılık etkilerine son verin!

1. Miracle Eyes pedleri uygulamadan önce cildinizi hafif bir şekilde yıkayarak temizleyin. Her bir pedin tek kullanımlık olduğunu, tekrar kullanılamayacağını unutmayın.

2. Pedleri göz çevrenize dikkatli bir şekilde yapıştırın. Pedin tüm yüzeyinin cilde sıkı bir şekilde temas ettiğinden kesinlikle emin olun.

3. 20 dakika kadar bekleyin. Uygulama esnasında hafif bir karıncalanma veya geçici bir kızarıklık hissedebilirsiniz, bunlar normaldir. 20 dakika sonunda pedi çıkarın.

satinal