Burada yer alan bilgiler Miracle Eyes kullanan ya da kullanmayan kişiler tarafından yazılmış yorumlardır.
Sonuçlar kişiye göre değişiklik gösterebilir.Esin Sadık52 – İSTANBUL
Çok fazla göz altı torbası vardı bende ama özellikle kırışıklıklar için bir çok dermatologa gittim. Son gittiğim dermatolog bana bu ürünü tavsiye etti, kimse alınmasın ama başlangıçta bana şakaymış gibi geldi. Yani kimse 20 dakikada kırışıklıkların gideceğine inanmaz ben yine de doktorumu kırmamak için denedim fakat arkadaşlar gerçekten şok oldum. Hem kırışıklıklar hem de göz altı torbalarım 20 dakikada yok oldu, inanamadım. Şuan en az 10 arkadaşım daha sipariş etti, doktoruma teşekkür ederim.
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Esin Hanım, kullanıcı kitlemizin çok büyük bir kısmı sizler gibi ilk seferde inanmıyor ancak sonra aldıkları etkiden çok memnun oluyorlar. Sizin de iyi sonuç almanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Seda Kilimci43 – ANKARA
Kırışıklıklarımı gidermek için bir çok maskeyi denemiştim maddi durumumda botoksa pek elverişli değildi. İyiki ingilizler böyle bir yöntem geliştirmiş. 20 dakika boyunca heyecandan resmen saniye saydım. Sonuç harika
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Seda Hanım, doğru seçiminiz için sizi kutluyoruz. Miracle Eyes ile iyi sonuçlar almanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Saliha Başak33 – BURSA
Başta hiç inanmadığım bir yöntemdi. Fakat uzman talebi gönderdikten sonra ikna oldum ve satın aldım. Düşündüğüm her şey için pişman oldum :) Çok teşekkürler, çizgilerim yok oldu resmen ya harikasınız.
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Salih Hanım, güzel dilekleriniz için teşekkürler. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Kutay Arslan52 – İSTANBUL
Erkekler içinde uygun olduğunu duyunca çok sevindim çünkü kırışıklıklarım beni inanılmaz üzüyodu. Miracle Eyes bantı çıkarıp aynaya baktıktan sonra şok oldum desem yeridir. Harika bir etki gösterdi.
Melis OkçuMüşteri Danışmanı
Merhaba Kutay Bey, evet Miracle Eyes bayanlar kadar olmasa da erkekler tarafından da tercih ediliyor ve aynı şekilde etki ediyor. Beklediğiniz sonuçları almanıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Gönül Aksungur47 – ANKARA
Yaşımın getirdiği kırışıkları gidermenin bir çözümü olmadığını düşünürken dergide reklamını gördüğüm Miracle Eyes’ı hemen satın aldım. Kargo elime çok hızlı ulaştı, dener denemez yorum yazıcam buraya
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Gönül Hanım, Miracle Eyes Türkiye ve Avrupa’da bir çok dergiye konuk oldu. Yöntemimizi tercih etmeniz bizi çok mutlu etti, kullandıktan sonraki yorumunuzu merakla bekliyor olacağız. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Halide Güleryüz53 – MARDİN
Botoks yaptırmak için gerçekten gözümü karartmıştım. Miracle Eyes karşıma çıkmasa bir ton param boşa gidecekti, çok sağolun arkadaşlar
Melis OkçuMüşteri Danışmanı
Merhaba Halide Hanım, Miracle Eyes yöntemini tercih ettiğiniz için asıl bir teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Canan Tosun35 – İSTANBUL
Ben etkisini daha fazla göstersin diye 20 dakika yerine 30 dakika beklettim. Bir farkı oldu mu bilemiyorum ama göz altı torbalarım tamda istediğim gibi gitti.
Melis OkçuMüşteri Danışmanı
Merhaba Canan Hanım, Miracle Eyes’ı daha fazla bekletmenin maalesef bir farkı yoktur :) 20 dakikada etkisini tamamlar ve sorunları giderir. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Sevim Akça44 – ANKARA
Ben ürünü iş yerindeki arkadaşımdan duydum fiyatı indirime girince de fazlasıyla aldım. Bir kutu etkili oluyormuş, kullanınca anladım. Diğerlerini de bizimkilere hediye ederim artık :)
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Sevim Hanım, Miracle Eyes’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, evet kısa süreliğine ürünümüze yoğun ilgiden dolayı büyük bir indirim yaptık. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Hasan Koç54 – SİVAS
Valla ne yalan söyliyim telefonda size dediğim gibi bana pek inandırıcı gelmiyordu. Ama gözümün kenarlarındaki uzun çizgiler 20 dakikada yok oldu, bilseydim daha önce alırdım
Melis OkçuMüşteri Danışmanı
Merhaba Hasan Bey, Miracle Eyes’ı kullanmadan önce sizin gibi bir çok müşterimiz etkisine inanamıyor fakat kullandıktan sonra ne kadar faydalı olduğunu görüyor, güzel dilekleriniz için teşekkürler. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Beyza Adıgüzel29 – ANKARA
Ben satın alıcam ama adresim değişecek taşınıyorum şimdi. Ne kadar sürede geliyor ona göre sipariş vereyim. Karışıklık yaşansın istemiyorum.
Ada EriceMüşteri Danışmanı
Merhaba Beyza Hanım, Miracle Eyes’ın ortalama teslimat süresi 24 saattir. Fakat sipariş verdiğiniz saate göre gecikmeler olabilmektedir. Konuyla ilgili satış uzmanlarımızdan destek almak için 0212 911 65 00 telefon numarasını arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
İrem Alsancak47 – İSTANBUL
Gerçekten muhteşem bir ürün, istanbulda botoks için dünyanın parasını istediler. Bir eczacıya gittim krem istedim bana bunu tavsiye etti, çok faydası oldu özellikle göz altı torbalarım sihir gibi gitti.
Ada EriceMüşteri Danışmanı
Merhaba İrem Hanım, Miracle Eyes estetik müdahalelerden çok düşük bir fiyatta sunulup, daha iyi etki göstermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Hilal Gürbüzlü30 – BURSA
20 dakikada içinde sanki başka birisi oldum, tüm göz çevresi kırışıklıklarıma bu kadar hızlı veda edeceğimi tahmin etmiyordum. Herkese öneriyorum.
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Hilal Hanım, Miracle Eyes için güzel dileklerinize çok teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Handan Aksakal36 – İSTANBUL
Miracle eyes alıcam ama bir kutu sadece tek göz için mi, diğer göz için bir kutu daha mı almak gerekiyor acaba? Lütfen hızlı cevap verir misiniz?
Ada EriceMüşteri Danışmanı
Merhaba Handan Hanım, Bir kutunun içinden 2 adet Miracle Eyes bandı çıkmaktadır, yani her iki gözünüz için sadece bir kutu almanız yeterlidir.
MiracleEyes Ekibi
Güzide Akkuş34 – ALANYA
Ürün şimdi elime ulaştı akşam kullanmayı düşünüyorum. İnşallah bendede herkes gibi kırışıklık yok olur. Buraya neler olduğunu yazıcam bekleyin beni
Ada EriceMüşteri Danışmanı
Merhaba Güzide Hanım, Miracle Eyes’ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Umarız ki sizde beklediğiniz sonucu alırsınız, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Salih Turan40 – İZMİR
Ben şimdi aldım ürünü elime de ulaştı ama nasıl kullanıcaz bunu siz söylemiştiniz de aklımda kalmadı. Yardımcı olur musunuz bana lütfen.
Melis OkçuMüşteri Danışmanı
Merhaba Salih Bey, Miracle Eyes’ın nasıl kullanıldığını detaylı olarak öğrenmek için sitemizin üst kısmındaki MIRACLE EYES HAKKINDA butonuna basarak inceleyebilirsiniz.
MiracleEyes Ekibi
Lale Akbaş53 – ANKARA
Ben hayatımda böyle güzel ürün görmedim. İndirimli fiyatıyla aldığım içinde çok mutluyum, kırışıklıklarım sayenizde gitti sağolun :)
Ada EriceMüşteri Danışmanı
Merhaba Lale Hanım, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Beklediğiniz sonuçları aldığınıza sevindik, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi
Hülya Zengin32 – BALIKESİR
Ürünü kırışıklıklarım için alıcam da ben aynı zamanda göz altımda da morluklar var onun içinde ayrıca mı bir daha kullanmak gerekiyor acaba?
Pelin DoğanMüşteri Danışmanı
Merhaba Hülya Hanım, Miracle Eyes tamamen göz çevrenizi sardığı için tekrar tekrar kullanmanıza gerek yoktur. Tek seferde tüm göz çevresi sorunlarınıza etkisini gösterir, sağlıklı günler dileriz.
MiracleEyes Ekibi

satinal